Ndryshimi mes inspektimeve të "22 shkurt"

Jump to navigation Jump to search
14 bytes removed ,  10 vjet më parë
v (roboti ndryshoj: hi:२२ फ़रवरी)
 
== Lindje ==
{{SHKURT}}
* [[1690]] - [[Daniele Farlati]], historian
* [[1732]] - [[George Washington]], kryetari i parë i [[SHBA]]-së (vdiq më [[1799]])
* [[1974]] - [[James Blunt]], këngëtar britanik
* [[1975]] - [[Drew Barrymore]], aktore amerikane dhe producente e filmit
 
== Vdekje ==
 

Menyja e navigimit