Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@/Arkiva-9

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Ko.S.ystem.OV@/Arkiva-9. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

 

Diskutimet (Head)arkivuar
Filing cabinet icon.svg Arkiva-14 shtator 2005 - 22 tetor 2005
Filing cabinet icon.svg Arkiva-222 tetor 2005 - 31 dhjetor 2005
Filing cabinet icon.svg Arkiva-331 dhjetor 2005 - 26 janar 2006
Filing cabinet icon.svg Arkiva-426 janar 2006 - 28 shkurt 2006
Filing cabinet icon.svg Arkiva-528 shkurt 2006 - 5 prill 2006
Filing cabinet icon.svg Arkiva-65 prill 2006 - 14 maj 2006
Filing cabinet icon.svg Arkiva-714 maj 2006 - 16 janar 2007
Filing cabinet icon.svg Arkiva-816 janar 2007 - 2 maj 2007
Filing cabinet icon.svg Arkiva-92 maj 2007 - 8 korrik 2007
Filing cabinet icon.svg Arkiva-108 korrik 2007 - 25 tetor 2008


img e tabela[Redakto nëpërmjet kodit]

A po e gris kete foto Figura:Motorhead 2006.jpg? (sepse e nkarkova nje me cilsi mbe te madhe) Falemnderit. --Lem31 1 Maj 2007 16:59 (UTC)

U be. --Proud To Be Albanian diskuto°) 1 Maj 2007 17:03 (UTC)
gracias, por kam nevoj per nje ndihme tjeter KOS... te kjo tabele, nuk di si mund te "eliminohet" kolona e Billboard Hot 100, US Modern Rock e US Mainstream Rock. A mund ta rregullosh kur te kesh ko? --Lem31 2 Maj 2007 13:23 (UTC)
Pse po don me i eliminua ato kolona? --Proud To Be Albanian diskuto°) 2 Maj 2007 13:49 (UTC)
spese ato kolona do rrin me nje " - " gjithmone, duke mos pase une ato klasifikime, edhe nuk gjinden te asnje web, jane shum te rralle e gati te pamundur me u kerkuar --Lem31 2 Maj 2007 13:53 (UTC)
Une kisha thane me mire me i lon, sepse ndoshta ka dikush tjeter keto informacione qe mungojne. --Proud To Be Albanian diskuto°) 2 Maj 2007 14:02 (UTC)
edhe une nuk kam probleme me i lon, por te pakten ulen icik kb e faqes... (plus ato informacione qe mungojne nuk i permen asnje wiki tjeter..) --Lem31 2 Maj 2007 14:05 (UTC)
e pashe edhe nje here faqen edhe atehere eshte me mire se i lejme gjith kolonat... te pakten gjith tabelat jane uniforme njona me tjetren edhe faqja duket me bukur. Tung --Lem31 2 Maj 2007 14:18 (UTC)
Cka thash, me mire, dhe per me ul kb mundet artikulli me u shpernda, sidomos diskografia. --Proud To Be Albanian diskuto°) 2 Maj 2007 14:27 (UTC)
nuk kuptova, si me e shpernda? me be nje faqe vec per diskografin?? --Lem31 2 Maj 2007 14:34 (UTC)
Po nje faqe n'veti per diskografine, kjo nuk do me thone se seksioni diskografia fshihet, tabela e pare mundet me ndejt aty, keshtu e kane te dy faqet pamjen me mire dhe munden te redatohen me lehte. --Proud To Be Albanian diskuto°) 2 Maj 2007 14:36 (UTC)
shum mire pra, po me qe une ne kete jave nuk kam shum kohe mund ta besh ti? --Lem31 2 Maj 2007 14:39 (UTC)
S'eshte problem, edhe nuk kam shume, si po shihet ne aktivitetin tim, po ia boj dyqysh. --Proud To Be Albanian diskuto°) 2 Maj 2007 14:42 (UTC)

hartat[Redakto nëpërmjet kodit]

Tung tung Ko.S.ystem, me duket se i gjete si behen hartat me koordinata, i pash mbrem, a jane ende ne perpunim te siper apo i gjete, nese po, mi trego si shkon puna, se kam do qytete qe kane mbet pa koordinata, e ti plotesoj. --Driton2007 2 Maj 2007 15:55 (UTC).

Sa per fillim apo kryesorja eshte e perfunduar, problemi ka qene te coda, qe Figura e kisha shkrujt, por e ndryshova ne image, dhe po funksionon mire, ende amo nuk perkthy ose pershtat, po mundet te perdoret, nese ka problem, mundesh me permisua, ose me kontakton mua ne kete faqe. Per koordianatat e kopjova nga de.wiki, prej se cilit u kopjua kjo stampe. Ne moment jam duke punuar ne nje stampa te njejte per Kosoven. --Proud To Be Albanian diskuto°) 2 Maj 2007 17:37 (UTC)
Tung tung Ko.S.ystem, provova nji prej qyteteve gjermane, por spo del pika e kuqe ne harte, dicka kam bo gabim, spo di!. --Driton2007 6 Maj 2007 19:28 (UTC).
Në ate stampe qe e ke provua nuk funksionon, se ajo nuk u be si stampa infobox shqiperia, dhe keshtu nuk funksionon te kjo stampe. --Proud To Be Albanian diskuto°) 6 Maj 2007 19:37 (UTC)
dhe tash si t'ia bej?--Driton2007 6 Maj 2007 21:01 (UTC).
Duhesh me be nje stampe infobox per vendet e gjermanisë. --Proud To Be Albanian diskuto°) 6 Maj 2007 21:04 (UTC)
hahahah, po une sjam ekspert per PHP. ok leje ska lidhje... kalo mire. thanx.--Driton2007 6 Maj 2007 21:08 (UTC).
Haha, kjo nuk ka lidhje me PHP, vec e kopjone stampe nga de ose en wiki. --Proud To Be Albanian diskuto°) 6 Maj 2007 21:11 (UTC)
ok, ateher po e provoj ashtu sic thu, mirepo haj tybe ndalt najsen :-)--Driton2007 6 Maj 2007 21:21 (UTC).
Nese del naj problem, lajmroje. --Proud To Be Albanian diskuto°) 6 Maj 2007 21:23 (UTC)
po dul problem, po mungon harta dhe te dhenat e tjera, une e bena vetem kopje te komplet stampes tek wiki e gjermanve dhe shtova ne rreshtin e pare qytete, ama sdi tash ku jam met pyk ...--Driton2007 6 Maj 2007 21:27 (UTC).
Me keqkuptove, nuk thash ato stampe me i ndryshua, por me krijua stampen per vendet e gjermanise, shiko de:Vorlage:Infobox Ort in Deutschland. --Proud To Be Albanian diskuto°) 6 Maj 2007 21:32 (UTC)
kuku po shume pune paska, leje cfar sma mer mendja qe muj me i ra najsen ne fije, por nejse apet po provoj, nashta ma rrok diqyssh radakja :-)--Driton2007 6 Maj 2007 21:36 (UTC).
provova, por spo del kurgjo, sdi spo i mar vesh ato shenjat.--Driton2007 6 Maj 2007 22:06 (UTC).
Aha, si t'kam kohe e drejtoi stampen, po akoma nuk e ke krijua, nese nuk mundesh me krijua, si t'kam e krijoi. --Proud To Be Albanian diskuto°) 6 Maj 2007 22:16 (UTC)

Për Wikipedia _tung_ template[Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko këtu (te zëri TUNG/Versioni I MODIFIKUAR, është ai Box-i lartë) dhe më thuaj nëqoftë se mund ta zëvëndësoi me (tung) që eksiston.
Nuk kam bërë shumë modifikime përveçse layout-i i tabelës.
Sidoqoftë, të lutem, komunikom çdo gjë. Faleminderit.--Eagleal 5 Maj 2007 21:18 (UTC)

Mire eshte sipas mendimit tim, mundet te perdoret ne qofse tjerte nuk ka asgje kundert. --Proud To Be Albanian diskuto°) 5 Maj 2007 22:08 (UTC)
Si mund ti them te tjereve? Mund te ndihmosh per kete? Faleminderit --Eagleal 5 Maj 2007 22:58 (UTC)
Shkruje te Kuvendi, lexohet me shume. --Proud To Be Albanian diskuto°) 5 Maj 2007 23:00 (UTC)

Gris faqen Shpendi_Sollaku[Redakto nëpërmjet kodit]

Gris faqen Shpendi_Sollaku. Faqja eshte boshe. Te fala.--Eagleal 6 Maj 2007 20:53 (UTC)

E grisa po edhe ai artikull tjeter duhet te griset. --Proud To Be Albanian diskuto°) 6 Maj 2007 20:55 (UTC)

Evropa - Europa[Redakto nëpërmjet kodit]

Tungjatjeta Desha tju ve ne dijeni per faktin qe si "Evropa" si "Europa" konsiderohen shprehje korrekte nga drejteshkrimi shqip. Siç e shihni, korigjimin nga "Evropa" ne "Europa" e kam bere ne nje faze te dyte te redaktimit, i shtyre nga profesor Aurel Plasari, i cili me komentoi kete version, duke u bazuar ne te dhena filologjike, tipike te profesionit te tij.

Faleminderit

Andi Saraçi

Tungjatjeta andi, e di se edhe ne gjuhen shqipe perdoret Europa, po ketu perdoret vetem Evropa, flm per mirkuptim. --Proud To Be Albanian diskuto°) 7 Maj 2007 16:26 (UTC)

Ndihmë per nje projekt[Redakto nëpërmjet kodit]

Te projekti qe po bej, nuk arrij dot te sistemoj mire tabelen Lart ku SHKRUHET: Filan fisteku.
Te lutem thuam si mund te rregullohet, ose modifikoje direkt, si e ke me komod.
Projectin mund ta gjesh ketu. -Faleminderit.--alEagle █ Eagleal 11 Maj 2007 16:28 (UTC) ( Diskutimi)

Asgjë. Nuk kishte ndonjë problem, mu duk mua. Gjithsesi Faleminderit. --alEagle Eagleal( Diskutimi) 12 Maj 2007 13:11 (UTC)

Aha mire, se edhe une nuk pash asnje problem. --Proud To Be Albanian diskuto°) 12 Maj 2007 14:55 (UTC)

Ndihmë për një projekt tjeter. Po bej nje layout te ri per header-in e sq.Wiki (ketu). Vetem qe nuk arrij dot ti heq stilin bold ku thotë:

Wikipedia
Enciclopedia e lirë...

por dua ta lë (BOLD) atje ku thotë:

Vini Re! Jeni të lutur ...

Te lutem thuam si mund te rregullohet, ose modifikoje ti direkt, si e ke me komod. --Eagleal Diskuto 14 Maj 2007 11:07 (UTC)

Më fal nuk ishte asgje. Mjaftova vetem te nderroja disa stile dhe te hitja ca te tjere. Me fale, prape, per shqetesimin. --Eagleal Diskuto 14 Maj 2007 14:54 (UTC)

Gris Ipercubo[Redakto nëpërmjet kodit]

Te lutem te grisesh Ipercubo, E shkruajta gabimisht, në te vertet eshte Iperkubi. Faleminderit. --Eagleal (Diskutimi) 13 Maj 2007 22:25 (UTC)

U be. --Proud To Be Albanian diskuto°) 13 Maj 2007 22:26 (UTC)

Pak me vonese megjithate...[Redakto nëpërmjet kodit]

Cfare problemi ki? Besoi se mundem me ndihmua. Per momentin pata disa veshtiresi me stampen megjithate me pas e kuptova se si ishte puna e stampes. Sidoqofte faleminderit per gadishmerine. --Lagoon 18 Maj 2007 12:57 (UTC)

OK, sps. --Proud To Be Albanian diskuto°) 18 Maj 2007 12:59 (UTC)

Nga Papo07[Redakto nëpërmjet kodit]

Perse i grise? – Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Papo07 (diskutimiredaktime) 30 Maj 2007 21:24 (UTC).

Artikujt ishin shume te shkurte, dhe jo te kategorizuar (me pak, d.m.th. ne pak raste). Puna eshte qe artikujt duhet me pas me se pakti 10 - 15 fjale, ose ndryshe 2 rreshta, artikujt tjeter qe ke krijuar ti, qe nuk jane grise jane mire. Flm per mirkuptim. --Proud To Be Albanian diskuto°) 30 Maj 2007 20:51 (UTC)

Foto pa lisence[Redakto nëpërmjet kodit]

Figura: Skënderbeu.jpg - u licensua. (stampa po duhet larguar sepse identi yt paraqitet tek kategoria per shkak te stampes) (Puntori 1 Qershor 2007 11:22 (UTC))

U be. --Proud To Be Albanian diskuto°) 1 Qershor 2007 11:11 (UTC)

tung[Redakto nëpërmjet kodit]

po klubi quhet KM UNIO COMMERCE – Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga 82.114.65.138 (diskutimiredaktime) 2 Qershor 2007 22:35 (UTC).

Une nuk pyta si quhet klubi por pershkruje klubin, d.m.th. informacionet rendesishme, keshtu mundet te dihet se cfare vlere ka ky artikull per WP. tung. --Proud To Be Albanian diskuto°) 2 Qershor 2007 22:35 (UTC)

![Redakto nëpërmjet kodit]

[1] Sjemi duke levize shume eh?! ^_^ --Lem31 3 Qershor 2007 09:20 (UTC)

Keshtu eshte, duhet me pas durim. --Proud To Be Albanian diskuto°) 3 Qershor 2007 09:33 (UTC)

"Për tu pranuar një artikull si artikull perfekt, duhet të votohet PËR , d.m.th. se prej 5 votimeve, 3 duhet të jenë PËR". D.m.th teshi mund tja fus yllin? --Lem31 1 Korrik 2007 14:55 (UTC)

Duke u bazuar në fjalinë e mësipërme, ylli duhet të vihet tek artikulli... --Λeternus 1 Korrik 2007 15:25 (UTC)
Po, ke drejt, po e vej, po per siguri po pres edhe pak. --Lem31 1 Korrik 2007 15:34 (UTC)
Nje problem tek te dy artikujt eshte qe ka argumente qe folin kundert, sipas votimeve po, amo sipas argumenteve/kritereve eshte problem. Por pasi qe nuk kemi shume artikuj (edhe pak nuk jane, po me se pakti per te vlere shume duhet me pasur me se pakti 50'000 artikuj; upps, dola jashte temes) dhe pasi qe kriteret per artikuj ne përgjithshëm (Perfekt, cung, krijimi i artikullit, formatimi etj.) nuk jane lart, per mua perfekt, edhe dicka, drejtshkrimi eshte nje nga rregullat kryesore per artikujt perfekt, une e kisha permisua, por besoj qe behet ma keq. (Fore e madhe kjo pergjigje e ime, une ia pergjigjja lem31, a ishte i drejtua tek te dyte) --Proud To Be Albanian diskuto°) 1 Korrik 2007 15:37 (UTC)
Atehere po presim qe te bejme me mire drejtshkrimin apo tja fusim te dyve yllin teshi? --Lem31 1 Korrik 2007 15:53 (UTC)
Une kisha thone thone me be nje peer review, tani te ia shtojme yllet, votot e nevojshme, bone me ia shtue yjet, por te kini parasysh qe ne cdo kohe mundet te iu heket yjet, nese votohen qe artikulli nuk eshte me perfekt, por pasi qe nuk kemi shume artikuj perfekte, ne moment nuk ka nevoj per ate projekt/faqe. --Proud To Be Albanian diskuto°) 1 Korrik 2007 16:05 (UTC)

Klubi[Redakto nëpërmjet kodit]

po ki klub eshte i regjistrum edhe une nuk deshta sen me than veq deshta ta paraqes klubin per mes kesaj faqeje sikur jan paraqitur klubet tjera te kosoves ok se une jam treneri i klubit tung

Wiktionary Votim[Redakto nëpërmjet kodit]

  • Nese do ketu jepe qendrimin tend sepse nevojiten votat per t'u paraqitur tek stuards. Flm. (Puntori 6 Qershor 2007 11:04 (UTC))

Pse more po e gris!!![Redakto nëpërmjet kodit]

{{Stampa:ASDRENI}}--Hipi Zhdripi 7 Qershor 2007 00:28 (UTC)

Sepse nuk ka nevoj, stampa infobox eshte zgjedhja me e mira dhe me e lehte. --Proud To Be Albanian diskuto°) 7 Qershor 2007 00:37 (UTC)

Për ty. Ajo mua më hy në punë dhe plotësimi i saj nga ana e çdo kujt është i lehtë, aq i lehtë sa i ifo box-eve. Për këtë të lutem rikthe. Ato stampa do të zgjerohen dhe kryekëput shërbejnë për të mbështetur artikullin edhe me të dhëna tjera. Dhe të porosis që të mos i fshishë, ndryshoshë shënimet e mija sidomos në fletat e projektit. Ato më shërbejnë për të orjentuar në punën që kamë bërë deri më tani. Nuk është e drejtë që si në projektin për biogrfi të fshishë diçka pa dhënë ndonjë lidhje se ku gjenden shënimet. Më këtë po e "humbë" - vështirson gjetjen e shënimeve. Shënimet për ndryshime duhet futur diku, ashu që të jenë të dukshe dhe të mos ketë nevojë të shikohet historia e fletës. --Hipi Zhdripi 7 Qershor 2007 01:09 (UTC) Upss!! Pse nuk e kam çuar punen deri në fund në atë drejtim nuk d.m.th se të heqesh shënimet apo të shkatërron punën e bërë deri në atë moment. Ndërto mbi atë që është - është në frymen e Wikipedias.--Hipi Zhdripi 7 Qershor 2007 01:10 (UTC)

Nuk është argument thënia "Nuk ka nevojë", sepse kjo është aq e argumentune si unë kur them që "nuk e kemi nevojë për ty këtu Ko.S.ystem.OV@". Apo ke ndonjë licencë që rë vendosësh ka është e mirë e çka është e keqe. Nëse ke ndonjë paraqite të lutem--Hipi Zhdripi 7 Qershor 2007 01:16 (UTC)

Keto ideja jane ekstravagjante, ma keq/bet se te Uni-t, kjo jashta ty besoi qe asnje nuk i pranon, une kqyre me pranua, por apet se apet kuptim nuk po gjej, dhe krahasimi/argumenti shume palidhje. Nuk po di edhe si me thene ma mire qe edhe ti vete me kuptua se ato cka po bon nuk kane kuptim. Dhe cka je tu bo, nuk eshte ne kuptim WP, sepse nuk po i respekton redaktimet e te tjerve, sikur te ASDRENI. Ishalla i lene ketu send ne te ardhmen. Flm per mirkuptim. --Proud To Be Albanian diskuto°) 7 Qershor 2007 10:50 (UTC)

Fleta Wikipedia:Tung_log/User[Redakto nëpërmjet kodit]

Tjeta Ko.S.y. Mund te mbrosh fleten Wikipedia:Tung_log/User është shumë e rëndësishe. Roboti im mund te perdor firmen random. Atje eshte lista e firmave qe duhet te perdor. E rendesihme sepse kur rroboti do te ver firmen, edhe te tjeret e modifikojne fleten duke çuar sharje etj, ai do ti çonte te fleta e perdoruesve qe pershendet.
Pasi jam vetem une operative deri me tani nuk e kam aktivuar firmen random. Ne qofte se do te marresh pjese ne ate projekt, si ti dhe te tjeret duhet te shtoni te lista pas <pre> firmen tende.
Shmbull:

<pre>
* [[User:Ko.S.ystem.OV@|Ko.S.ystem.OV@]] [[User talk:Ko.S.ystem.OV@|Diskuto]]

Shpjegimet i gjene ketu te Wikipedia:Tung log. Faleminderit. --Eagleal  17 Qershor 2007 22:29 (UTC)

U be. --Proud To Be Albanian diskuto°) 17 Qershor 2007 22:33 (UTC)
Faleminderit qe e mbrojte. Ne qofte se do qe te perdoret firma per ate qe te shpjegova dhe qe gjen ketu vendose ne ate menyren. Faleminderit prape. --Eagleal  17 Qershor 2007 22:33 (UTC)

Artikulli Ardi jusufi[Redakto nëpërmjet kodit]

Si te duket artikulli Ardi jusufi? Sipas teje duhet grisur apo jo? Mund te jete enciklopedik? --Eagleal  21 Qershor 2007 19:52 (UTC)

Me qene ky fenomen inteneti si Judson Laipply, LisaNova, Lonelygirl15, po ky nuk e ka shpjegua cfare "relevanz" enciklopedike ka. psh. video e Judson eshte nje nga video me te shikuar dhe te preferuar, LisaNova, edhe ka pas sukses plus e ka nenshkrua nje kontrat te shou komik MadTV, lonelygirl15 ka pasur nje "videoblog seri" te sukseshem. YouTube nuk vlen shume si kritere, pasi qe miliona njerzi kane video te ngarkuar aty. Keshtu artikulli jo relevant. --Proud To Be Albanian diskuto°) 21 Qershor 2007 20:11 (UTC)
Me fal per bezdisjen. Mund te grisesh edhe diskutim:Ardi jusufi pasi artikulli u gris? FLM. --Eagleal 21 Qershor 2007 20:34 (UTC)
Seshte problem. E grisa edhe diskutimet. --Proud To Be Albanian diskuto°) 21 Qershor 2007 20:37 (UTC)

Mangë[Redakto nëpërmjet kodit]

Ti po më duket që ke Mangu diçka. Nëse ti je i interesuar për stripa kjo nuk d.m.th se këto dominojnë në gjuhën shqipe. Manga në gjuhen shqipe është Mangë (gegnisht Mánga , toskët i thon Mënga), e ata filma te shqiptar munesh mi emëtu siç janë fakikisht Mangamuant, që e kanë shkurtu anglish nuk d.m.th mi shkurtu edhe na këtu.--Hipi Zhdripi 23 Qershor 2007 22:56 (UTC)

Je te me shkua nerva, a e din kete dan, leje si ke, mir eshte, nuk ka lidhje ketu gjuha, ti cka boni eshte palidhje, ignorance, egoizem edhe sipas intereset tua. --Proud To Be Albanian diskuto°) 23 Qershor 2007 23:03 (UTC)

Une nuk desha të fyej, por desha që të më japësh argumentin që je i vetëdijshëm se çka d.m.th Manga. Tani mund të shkojmë më tutje dhe për këtë të lutem kthe ashtu si duhet për interesin e Enciklopedisë.--Hipi Zhdripi 23 Qershor 2007 23:05 (UTC)

Rrespektimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Kur një fjalë ka më shumë kuptime zgjidhet fjaa më e përhapur në gjuhën shqipe, fjalët tjera gjenden nën faqen kthjelluese. Manga nuk është ma shumë në gjuhën shqipe se sa po mendon ti. Për kët të lutem kthej fletatt ashtu siq kanë qenë. Manga në gjuhën shqipe është objekt, gjë e prekëshme që ka mangësi. Dukuria e Mangës thirret mangësia.--Hipi Zhdripi 23 Qershor 2007 23:03 (UTC)

Gabim e ki ketu, gati asnje WP i jep fjalet e gjuhes vete perparsi, kete vec egoistet ignorate e bojne. --Proud To Be Albanian diskuto°) 23 Qershor 2007 23:06 (UTC)

Dream Theater kandidat për artikull perfekt[Redakto nëpërmjet kodit]

S'di sa e ke vërejtur, por artikullin Dream Theater e kam kandiduar për artikull perfekt, shiko këtu. Tregom ç'ka po mendon për këtë. --Λeternus 25 Qershor 2007 15:19 (UTC)

Nuk e pasna pa, artikulli nuk eshte i keq, eshte i shperndare mire, edhe struktura eshte mire, per drejtshkrimin nuk mundem te them asgje, "fazit": artikulli eshte sipas mendimit tim perfekt. --Proud To Be Albanian diskuto°) 25 Qershor 2007 15:47 (UTC)

Komunikim[Redakto nëpërmjet kodit]

Firma juaj per te ndihmuar te rinjte

Tjeta Ko.S.ystem.OV@!
Meqense je nje perdorues aktiv ketu ne Wikipedia ne Shqip, doja te te pyesja neqofte se do te lesh perdorimin e firmes tende per faqet tung.
Rroboti im, siç e dini, vendos "tung" ne faqet e perdoresve te rinj me firmen nga mbas. Tani ai mund te vendos edhe firma ne menyre te rastesishme. Po shpjegohem: ne faqen Wikipedia:Tung_log/User jane listuar firmat qe perdoren per ti çuar kur çohet stampa tung; rroboti i karikone ato dhe çdo perdoruesi te ri i çone (tung)+firmen, firem e rastesishme, njera pas tjetres ato qe jane te lista.
Kjo gje sherben per te ndihmuar perdoruesit e rinj te kene nje pike mbeshtetje kur kane nevoje.
Ju lutem, sepse u lodha duket pare gjithnje firmen time. SMirC-tongue.svg

Nese je i interesuar te lutem te vendosesh firmen tende ketu (te kerkuesit)

Faleminderit, Eagleal  1 Korrik 2007 13:18 (UTC)