Skeda:Aust-Agder våpen.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 358 × 400 pixel, madhësia e skedës: 2 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Norsk nynorsk: Våpen for Aust-Agder fylke i Noreg, godkjent ved kongeleg resolusjon 12. desember 1958.
Motiv: På rød bunn to gull bjelker.[1] Motivet i fylkesvåpenet symboliserer trelasthandelen og utvinninga av jernmalm som var viktige for veksten i Aust-Agders.
English: Coat of arms for Aust-Agder county (fylke), Norway.
Data
Burimi https://www.austagderfk.no/om-aust-agder/fylkesvapen/
Autori User:Chris-martin
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Public Domain This official Norwegian coat of arms is ineligible for copyright, but its usage is restricted according to Norwegian penal law, independent of the copyright status of the depiction shown here.
Coat of arms of Norway.svg
Insignia
This image shows a flag, a coat of arms, a seal or some other official insignia. The use of such symbols is restricted in many countries. These restrictions are independent of the copyright status.
Versione tjera

image:Aust-Agder vapen.png

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic dhe 1.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme23 korrik 2018 13:55Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 korrik 2018 13:55358 × 400 (2 KB)VulpesVulpes42Standardize tinctures.
2 qershor 2017 11:42Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 qershor 2017 11:42358 × 400 (2 KB)Jon Harald SøbyReverted to version as of 01:04, 14 August 2006 (UTC); no border
19 shkurt 2017 22:22Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 shkurt 2017 22:22250 × 300 (463 bytes)VileGeckoSimple code
14 gusht 2006 02:04Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 gusht 2006 02:04358 × 400 (2 KB)Chris-martin:''Original raster image: Image:Aust-Agder vapen.png'' Coat of arms for Aust-Agder county (fylke), Norway. Image from http://www.ngw.nl/int/nor/norway.htm, used by permission of Ralf Hartemink. Converted to png and made background transparent. {

Përdorimi global i skedës

Metadata