Ndryshimi mes inspektimeve të "Çmimi i madh i Bahrainit 2006"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
 
}}
 
'''Çmimi i parë në [[Formula 1]] për sezonin 2006 ishte për garën e mbajtur në Bahrain mbajtur më [[12 Mars]] të viti [[2006]] në [[Bahrain International Circuit]], dhe gara e tretë e mbajtur në [[F1 Bahrain|Bahrain]].
 
Kjo paraqet garën e parë nga 18 gjithsej në këtë sezonë.
== Shih edhe këtë ==
*[[Formula 1]]
*[[F1 Bahrain]]
 
== Lidhje të jashtme ==
 
[[cs:Grand Prix Bahrajnu 2006]]
[[en:Grand Prix F1 Bahrain 2006]]
[[et:2006. aasta Bahreini Grand Prix]]
[[es:Gran Premio de Bahréin de 2006]]

Menyja e navigimit