Ndryshimi mes inspektimeve të "22 shkurt"

Jump to navigation Jump to search
81 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q2351)
 
* [[1987]] - [[Andy Warhol]], piktor amerikan
* [[2005]] - [[Simone Simon]], aktore franceze
* [[2005]] - [[Ibrahim Galimuna]], patriot, tipografë dhe futbollistë shqiptar
 
== Festa dhe përvjetore ==

Menyja e navigimit