Ndryshimi mes inspektimeve të "Çmimi i madh i Bahrainit 2006"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
}}
 
'''Çmimi i parë në [[Formula 1]] për sezonin 2006 ishte për garën e mbajtur në '''[[F1 Bahrain|Bahrain]]''' mbajtur më [[12 Mars]] të viti [[2006]] në [[Bahrain International Circuit]] dhe gara e tretë e mbajtur në [[F1 Bahrain|Bahrain]].
 
Kjo paraqet garën e parë nga 18 gjithsej në këtë sezonë.
[[Category:Rezultatet e F1 2006]]
 
[[ca:Gran Premi de Bahrain de 2006]]
[[cs:Grand Prix Bahrajnu 2006]]
[[en:2006 Bahrain Grand Prix]]
[[es:Gran Premio de Bahréin de 2006]]
[[et:2006. aasta Bahreini Grand Prix]]
[[fies:BahraininGran GrandPremio Prixde Bahréin de 2006]]
[[fr:Grand Prix automobile de Bahreïn 2006]]
[[hu:Forma–1 Bahreini Nagydíj, 2006]]
[[id:Grand Prix F1 Bahrain 2006]]
[[hu:Forma–1 Bahreini Nagydíj, 2006]]
[[pl:Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu 2006]]
[[pt:Grande Prêmio dedo Bahrain de 2006 (Fórmula 1)]]
[[ru:Гран-при Бахрейна 2006 года]]
[[slfi:VelikaBahrainin nagradaGrand BahrajnaPrix 2006]]
[[sv:Bahrains Grand Prix 2006]]
[[uk:Формула 1 - Гран-прі Бахрейну 2006]]
[[vi:Giải đua ô tô Công thức 1 Bahrain 2006]]
[[uk:Формула 1 - Гран-прі Бахрейну 2006]]
[[zh:2006年巴林大奖赛]]

Menyja e navigimit