Komunat e Päijänne Tavastia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

11 komunat e Päijänne TavastiaFinlandë janë të ndara në dy nën-rajone: The :


Nën-rajoni Lahti[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhjet e jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Komunat e Päijänne Tavastia – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale