Përdoruesi:Kosovar~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
NËSE E SHIHNI IDENTIN "KOSOVAR" NË NDONJË PUNIM DUHET TË E DINI SE:
Punimin që e keni parë mund të jetë i përpunuar plotësish nga unë.
Punimi në fjalë mund të jetë kopjim që e kam bërë nga ndonjë burim i lejuar.
Punimi mund të jetë përkthim nga unë:
Direkt nga anglishtja,
Indirekt nga gjermanishtja /-|-/ arabishtja /-|-/ turqishtja /-|-/ spanishtja /-|-/ frëngjishtja /-|-/ greqishtja /-|-/ holandishtja /-|-/ rusishtja etj. të gjitha përmes anglishtes
Ndodh që ndonjëherë punimet e mia bëhen pa qenë i inkuadruar si Përdoruesi:Kosovar, por ato mbeten punimet e mia, dhe ndodh që kur një punim është i shkruar ta përmisojë ndoshta duke e modifikuuar të tërin.
Kosovar (diskutimetredaktimetbllokimembrojtjegrisjezhvendosje)
IDENTIFIKIMI
:- Identiteti: K.B
:- Vendlindja: Prishtinë, Kosovë
:- Profesioni: Nxënës
:- Studimi: Shkolla e mesme
:- Vend ndodhja: Prishtinë
:- Hobi: Futbolli
Wikipedia:Babel
sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Flag of Kosovo.svg Ky përdorues vjen nga Kosova.


Krijuar nga unë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ana Karenina,Malisht,Hormonet,Karbohidratet,Kripërat, Monosakaridet, Disakaridet,Polisakaridet, Hipofiza,Tireoidea,Hormonet indore,Hormonet digjestive,Hormonet e gjëndrave endokrine,Hormonet e gjëndrave paratireoide,Hormonet e pankreasit endokrin, Placenta, Qarqet e integruara, Procesori,Tiroksina,Glikogjeni,Celuloza, Sistemi binar,Parathormoni, Kamus al alam, Izotopet radioaktive,Bazat,Acidi nukleik,Prolanet,Glukagoni,Metani,Poloniumi,Yttriumi,Hafniumi, Transistorët, Rezistorët etj.