Dallime mes rishikimeve të "22 shkurt"

Jump to navigation Jump to search
6 bytes removed ,  9 vjet më parë
v
r2.6.4) (roboti ndryshoj: kk:22 ақпан
v (22 Shkurt u zhvendos tek 22 shkurt dhe u krijua një faqe përcjellimi)
v (r2.6.4) (roboti ndryshoj: kk:22 ақпан)
[[jv:22 Februari]]
[[ka:22 თებერვალი]]
[[kk:Ақпанның 22 ақпан]]
[[kl:Februaari 22]]
[[kn:ಫೆಬ್ರುವರಿ ೨೨]]

Menyja e lëvizjeve