Ndryshimi mes inspektimeve të "Pr-tech"

Jump to navigation Jump to search
238 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Infobox webfaqe
[[Figura:PrTech.PNG|right|thumb|Emblema e misionit '''pr-tech''']]
| emri = pr-tech
| logo = [[figura:PrTech.PNG|220px]]
| screenshot =
| titulli =
| webfaqja = http://www.pr-tech.net
| komercial = Jo
| tipi = [[informatikë]]
| gjuha = shqip
| regjistrimi =
| pronari =
| autori =
| data e lëshimit =
| gjendja e tanishme =
| të ardhura =
}}
'''pr-tech''' është një faqe e prezentuar në internet nga Misioni Pr-Tech një nismë, në nxitimin e ndërtimit dhe ringjalljes së trojeve Shqiptare në aspektin teknologjik, shkencor dhe kompjuterik.
 

Menyja e navigimit