Babimoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Babimoc
Fshat
Vendndodhja
Babimoc is located in Kosova
Babimoc
Babimoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Kastriot
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 521 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 44′ 32″ Veri

21° 4′ 39″ Lindje

Babimoc është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]