Graboci i Epërm (Kastriot)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Graboc i Epërm
Mjeku
Fshat

Graboc i Epërm është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Mjeku.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]