Balshaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Balshaj
Balshaj
Fshat

Balshaj është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Raskovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]