Miniera e Kosovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Miniera e Kosovës
Fshat

Miniera e Kosovës është një vendbanim i dikurshëm në komunën e Kastriotit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]