Jump to content

Krysheci (Kastriot)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kryshec
Dardhisht
Fshat

Kryshec është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Dardhisht.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]