Bakshia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bakshi
Fshat
Vendndodhja
Bakshi is located in Kosova
Bakshi
Bakshi
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Kastriot
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 541 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 43′ 26″ Veri

21° 6′ 19″ Lindje

Bakshi është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]