Muzakaj (Kastriot)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Muzakaj
Fshat

Muzakaj është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Milloshevë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]