Hadja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Hade
Fshat
Vendndodhja
Hade is located in Kosova
Hade
Hade
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Kastriot
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Artakoll
Lartësia 554 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 40′ 0″ Veri

21° 1′ 59″ Lindje

Hade është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]