Kozarica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kozaricë
Përmalinë
Fshat

Kozaricë është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Shegëzë dhe Përmalinë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]