Llazareva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llazarevë
Lulgjak
Fshat

Llazarevë është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Lulgjak.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]