Millosheva (Kastriot)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Milloshevë
Muzakaj
Fshat

Milloshevë është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Azizi dhe Muzakaj.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]