Dallime mes rishikimeve të "Gjergj Arianiti"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (U kthyen ndryshimet e 188.172.111.252 (diskutimet) në versionin e fundit nga GrepfrutAroma.)
Etiketa: Rollback
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Kështu zotërimet u shtrinë që nga Adriatiku e deri në afërsi të Dibrës së sotme. Qendra e zotërimeve duket se ka qenë malësia mes Librazhdit dhe Elbasanit, Shpati, Çermenika, Sopoti dhe një pjesë e Mokrës.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist|2}}
 

Menyja e lëvizjeve