Goten

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Goteni është personazh i dytë në filmin e animuar Dragonball. Është fëmija i dyte i Kikit dhe Goku, vëllau i tij quhet Gohan.