Kategoria:Këngë nga Dua Lipa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Kjo kategori është vetëm për këngët e këngëtares angleze me origjinë shqiptare, Dua Lipa. Për ta vendosur një faqe këtu, kopjoje tekstin: [[Kategoria:Këngë nga Dua Lipa]] dhe vendose në fund të asaj faqeje.