Marko Asensio

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Marco Asensio Willemsen (Palma di Maiorca, lindur në 21 Janar 1996) është një futbollist spanjoll që luan me Real Madrid dhe me kombëtaren e Spanjës.

Referenca[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]