Ndryshimi mes inspektimeve të "Patosi"

Jump to navigation Jump to search
12 bytes added ,  6 vjet më parë
== Kultura dhe sporti ==
Skuadra e futbollit e qytetit quhet "Albpetrol", e cila arritjen më të mirë ka daljen në finalen e kupës së Shqipërisë me "Partizanin" në sezonin 93'- 94', si dhe pjesëmarrjen në kupën e kupave të Evropës në sezonin 94'- 95'.
wertyjkl;'\
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user

Menyja e navigimit