Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Olsi"

Jump to navigation Jump to search
==Help==
Hi Olsi. As administrator, can you please help us against vandalism carried on by User K9re11 who has been attacking on several wikis our page https://sq.wikipedia.org/wiki/Immagine_%26_poesia for weeks? He has been putting a ''delete'' templete everywhere. How can we stop him? Thanks ---[[Përdoruesi:Aeron10|Aeron10]] ([[Përdoruesi diskutim:Aeron10|diskutimet]]) 31 mars 2016 07:33 (CEST)
 
== The Wikipedia Adventure ==
 
Përshëndetje Olsi, si je?
 
Kam filluar të përkthej projektin [[Wikipedia:The Wikipedia Adventure|The Wikipedia Adventure]] nga versioni i [[:en:Wikipedia:The Wikipedia Adventure|enwiki]], mirëpo dicka ka problem ose më mungon ndonjë modul, dhe js skripta nuk ekzekutohet për të nxjerrë dritaret pop-up ose nuk i lexon parametrat nga url. Kur të kesh pak kohë të lirë hidhi një sy, [[Wikipedia:The Wikipedia Adventure/Index|ky është indeksi i faqeve]] të krijuara deri tash.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 11 prill 2016 23:50 (CEST)

Menyja e lëvizjeve