Ndryshimi mes inspektimeve të "Patosi"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes removed ,  10 vjet më parë
Shtojcave Foto
v (roboti shtoj: it:Patos (Albania))
(Shtojcave Foto)
{{ShabllonQytetetesh|
|EMRI = {{PAGENAME}}
|FIGURA = [[Skeda:Patos Albania.jpg|250px]]
|SIPERFAQJA =
|BANORE =22182
Skuadra e futbollit e qytetit quhet "Albpetrol", e cila arritjen më të mirë ka daljen në finalen e kupës së Shqipërisë me "Partizanin" në sezonin 93'- 94', si dhe pjesëmarrjen në kupën e kupave të Evropës në sezonin 94'- 95'.
 
== Politika ==
 
== Shiko dhe këtu ==
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.bashkiapatos.gov.al Bashkia Patos]
<!-- Kategorizim dhe interwiki -->
 

Menyja e navigimit