Superkupa e Shqipërisë 2003

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Superkupa e Shqipërisë 2003 është edicioni i 10-të i këtij evenimenti që nga themelimi në 1989.

Finalja u diskutua më 16 gusht, 2003 mes fituesve të Kampionatit dhe Kupës dhe u fitua nga KF Tirana.

Sezoni i kaluar: 2002. Sezoni i rradhës: 2004

16 gusht 2003 KF Tirana 3-0 KS Dinamo

Shih gjithashtu[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]