Superkupa e Shqipërisë 2004

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Superkupa e Shqipërisë 2004 është edicioni i 11-të i këtij evenimenti që nga themelimi në 1989.

Finalja u diskutua më 17 gusht, 2004 mes fituesve të Kampionatit dhe Kupës dhe u fitua nga KF Partizani.

Sezoni i kaluar: 2003. Sezoni i rradhës: 2005

17 gusht 2004 KF Partizani 2-0 KF Tirana

Shih gjithashtu[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]