Bostani (Artanë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bostan
Fshat
Vendndodhja
Bostan is located in Kosova
Bostan
Bostan
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Artanë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 847 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 36′ 6″ Veri

21° 25′ 35″ Lindje

Bostan është një vendbanim në komunën e Artanës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]