Parallova (Artanë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Parallovë
Fshat
Vendndodhja
Parallovë is located in Kosova
Parallovë
Parallovë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Artanë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 850 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 32′ 55″ Veri

21° 21′ 54″ Lindje

Parallovë është një vendbanim në komunën e Artanës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]