Prekoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Prekoc
Fshat
Vendndodhja
Prekoc is located in Kosova
Prekoc
Prekoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Artanë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 830 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 34′ 0″ Veri

21° 23′ 60″ Lindje

Prekoc është një vendbanim në komunën e Artanës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]