Miganoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Miganoc
Fshat
Vendndodhja
Miganoc is located in Kosova
Miganoc
Miganoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Artanë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Gallap
Lartësia 575 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 35′ 15″ Veri

21° 31′ 56″ Lindje

Miganoc është një vendbanim në komunën e Artanës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]