Manishinca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Manishincë
Fshat
Vendndodhja
Manishincë is located in Kosova
Manishincë
Manishincë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Artanë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 889 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 34′ 6″ Veri

21° 24′ 37″ Lindje

Manishincë është një vendbanim në komunën e Artanës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]