Jump to content

Carraleva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Carralevë
Fshat
Xhamia e Carralevës
Xhamia e Carralevës

Carralevë është një vendbanim në komunën e Shtimes, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]