Godanca e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Godancë e Epërme
Godon i Epërm
Fshat

Godancë e Epërme është një vendbanim në komunën e Shtimes, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Godon i Epërm.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]