Llanishti (Shtime)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Llanisht
Lanisht
Fshat

Llanisht është një vendbanim në komunën e Shtimes, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Lanisht.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]