Zotaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Zotaj
Vojnoc
Fshat

Zotaj është një vendbanim në komunën e Shtimes, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Vojnoc.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]