Gjurkoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gjurkoc
Gjergjaj
Fshat

Gjurkoc është një vendbanim në komunën e Shtimes, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Gjergjaj.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]