Vojnoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vojnoc
Zotaj
Fshat
Vendndodhja
Vojnoc is located in Kosova
Vojnoc
Vojnoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Shtime
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 536 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 27′ 29″ Veri

21° 6′ 43″ Lindje

Vojnoc është një vendbanim në komunën e Shtimes, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Zotaj.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]