Channing Tatum

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.

Channing Tatum
U lind në26 prill 1980
Kombësiaamerikan
TitulliChanning Tatum
Faqja në rrjetChanning Tatum Unwrapped

Channing Matthew Tatum lindi më 26 prill 1980Cullman, në AlabamaShteteve të Bashkuara të Amerikës. Tatum është një aktor filmi, producent dhe një model amerikan.

Jeta dhe karriera[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Jeta në rini[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Karriera[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Jeta personale[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimi i informacionit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]