Jump to content

E çmendur (këngë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

E çmendur është këngë e Anxhela Peristeri, kënduar në festivalin Kënga Magjike 2017. Kënga është kompozuar nga Kledi Bahiti dhe teksti është i Olti Currit.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Performanca në Kënga Magjike