Jump to content

E çmendur (këngë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga E cmendur)

E çmendur është këngë e Anxhela Peristeri, kënduar në festivalin Kënga Magjike 2017. Kënga është kompozuar nga Kledi Bahiti dhe teksti është i Olti Currit.

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Performanca në Kënga Magjike