Rozana Radi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Rozana Radi, lindi në Tiranë me 6 Korrik 1979, është aktore dhe këngëtare shqiptare. Ajo eshte autorja e shume kengeve dhe eshte nje tekstshkruese.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]