Stema e Malit të Zi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Stema e Malit të Zi

Stema e Malit të Zi është adoptuar zyrtarisht me 12 qershor 2004.

Galeria[redakto | redakto tekstin burimor]

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]