Stema e Malit të Zi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Stema e Malit të Zi

Stema e Malit të Zi është adoptuar zyrtarisht me 12 qershor 2004.

Galeria[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]