Belibregu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Belibreg
Бели Брег
Fshat
Vendndodhja
Belibreg is located in Serbia
Belibreg
Belibreg

Koordinatat: 42°31′31″V 21°48′36″L / 42.52528°V 21.81000°L / 42.52528; 21.81000

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Vranjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 31′ 31″ Veri

21° 48′ 36″ Lindje

Belibreg (serbisht: Бели Брег/Beli Breg) është fshat në komunën e Vranjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]