Bushtrani (Vranjë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bushtran
Буштрање
Fshat
Vendndodhja
Bushtran is located in Serbia
Bushtran
Bushtran

Koordinatat: 42°25′28″V 21°55′23″L / 42.42444°V 21.92306°L / 42.42444; 21.92306

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Vranjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 652 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 25′ 28″ Veri

21° 55′ 23″ Lindje

Bushtran (serbisht: Буштрање/Buštranje) është fshat në komunën e Vranjës, Serbi.