Kllashnica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kllashnicë
Клашнице
Fshat
Vendndodhja
Kllashnicë is located in Serbia
Kllashnicë
Kllashnicë

Koordinatat: 42°35′48″V 21°55′44″L / 42.59667°V 21.92889°L / 42.59667; 21.92889

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Vranjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 35′ 48″ Veri

21° 55′ 44″ Lindje

Kllashnicë (serbisht: Клашнице/Klašnice) është fshat në komunën e Vranjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]