Otulla e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Otullë e Poshtme
Доња Отуља
Fshat
Vendndodhja
Otullë e Poshtme is located in Serbia
Otullë e Poshtme
Otullë e Poshtme

Koordinatat: 42°28′46″V 21°55′11″L / 42.47944°V 21.91972°L / 42.47944; 21.91972

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Vranjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 28′ 46″ Veri

21° 55′ 11″ Lindje

Otullë e Poshtme (serbisht: Доња Отуља/Donja Otulja) është fshat në komunën e Vranjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]